Przystań Krupniki

Rok budowy
Rodzaj inwestycji
Lokalizacja
2021
Domy szeregowe
Krupniki, ul. Szmaragdowa

Przystań Krupniki – przy ul. Szmaragdowej w Krupnikach zostały wybudowane 22 domy w zabudowie szeregowej, wraz z prywatnymi miejscami postojowymi.

Opis osiedla
Osiedle zlokalizowane jest tuż obok lasu, na skraju miasta, w otoczeniu natury. Całe osiedle zostało zaprojektowana tak, aby domy wpisywały się w otoczenie zieleni i były wymarzonym miejscem na odpoczynek, spacery i wycieczki rowerowe.

Własny ogród
Każdy z segmentów Przystani Krupniki posiada własny ogród.

Atrakcje dla rodziny
Z myślą o rodzinach wykonany został plac zabaw dla najmłodszych. Spędzanie wspólnego czasu na świeżym powietrzu, w pobliżu własnego domu, to wygoda dla każdej rodziny.

Szlak Rowerowy Green Velo
Szlak rowerowy Green Velo to ponad 2000 km wytyczonej trasy stworzonej po to, aby dawać radość podróżowania i poznawania pięknej natury. Droga przebiega w odległości jedynie 500 m od osiedla Przystań Krupniki.

Bezpieczeństwo Mieszkańców
W trosce o spokojne życie mieszkańców Przystań Krupniki, zostało wykończone ogrodzeniem. Dzięki temu każdy z mieszkańców będzie mógł czuć się komfortowo.

Miasto w zasięgu ręki
Osiedle jest zlokalizowane około 300 m od granicy miasta Białystok, co zapewnia dostęp do jego infrastruktury, atrakcji kulturalnych i rozrywkowych, jakie posiada. Najbliższy sklep spożywczy mieści się zaledwie około 600 m od domów. Nowa nawierzchnia ul. Szmaragdowej została wykonana w 2018 r.

Facebook
YOUTUBE
INSTAGRAM