O Melpi

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ? POZNAJ MELPI DEVELOPMENT

Zajmujemy się kompleksową budową i sprzedażą kameralnych osiedli mieszkaniowych.

Melpi Development to firma stworzona z pasji do architektury i budownictwa. Od kilku lat prężnie działamy na rynku deweloperskim na terenie Białegostoku i okolic. Stale szukamy nowych możliwości rozwoju.

Zajmujemy się budową i sprzedażą kameralnych lokali mieszkaniowych. Wybieramy najatrakcyjniejsze lokalizacje i tworzymy przyjazne osiedla. Charakteryzuje nas piękna i stylowa architektura. Standard budownictwa opieramy na najlepszych materiałach i rzetelnie wykonywanej pracy. W każdej inwestycji zapewniamy dostęp do wszystkich mediów. Chcąc dostosować się do potrzeb naszych klientów, umożliwiamy również wprowadzanie zmian lokatorskich.

Zapewniamy profesjonalną obsługę. We współpracę i kontakt z klientami wkładamy całe serce. Dzielimy się naszym doświadczeniem i udzielamy pomocnych rad z zakresu zakupu i aranżacji nieruchomości.

Pomagamy spełniać Wasze marzenia i  tworzyć własną przestrzeń. Mamy nadzieję, że na naszych osiedlach będą zawiązywały się przyjaźnie, dzieci odkryją tu cząstkę świata, a sąsiedzi będą dla siebie pomocą.

Zaufaj nam i pozwól uczestniczyć w tworzeniu Waszego „Miejsca na ziemi”.

Co nas wyróżnia?

Zmiany lokatorskie

Zaufaj nam i pozwól uczestniczyć w tworzeniu Waszego „Miejsca na ziemi”.

Bezpieczeństwo transakcji

Z nami poczuj się bezpiecznie. Dokonaj zakupu opartego na indywidualnym rachunku powierniczym. To gwarancja bezpieczeństwa i ochrona środków pieniężnych.

Nowoczesna architektura

Charakteryzuje nas piękna i stylowa architektura. Każda inwestycja ma swoją własną, wyjątkową estetykę. Poznaj nasz design.

Pełna infrastruktura

W każdej inwestycji zapewniamy dostęp do pełnych mediów: woda, prąd, gaz, kanalizacja, Internet.

Opinie klientów

„Kupno domu od Melpi Development było przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Atrakcyjne położenie osiedla oraz przemyślane rozwiązania zastosowane przy budowie domu wyznaczają nową jakość wśród okolicznych deweloperów. Wysoki standard wykonania, świetna współpraca, fachowe doradztwo – to domena tej firmy. Polecam!„

Łukasz Ł.

„Szczerze polecam! solidna i rzetelna firma.„

Ewelina Ł.

„Solidność, terminowość, jakość usługi.„

Tadeusz D.

„Od pierwszego kontaktu z biurem, przez negocjacje aż po sam zakup nieruchomości, jestem zadowolony z komunikacji i podejścia do moich potrzeb jako klienta.
Jestem usatysfakcjonowany wszystkimi etapami współpracy dlatego gorąco polecam MELPI.„

Marcin G.

„Solidna, godna zaufania firma. Same pozytywne wrażenia.„

Krystian W.

„Dom marzeń, mieszka się cudownie. Dziękujemy!„

Anna W.

„Współpraca z Melpi to czysta przyjemność.„

Rafał S.

„Wyróżniający się developer. Budynki oferowane w wysokim standardzie wykonania oraz w oryginalnym designie. Polecam!„

Kamil S.

„Rzetelna i uczciwa firma. Polecam.„

Łukasz Z.

„Pełen profesjonalizm i dbałość o szczegóły.„

Krzysztof B.

Współpraca

PODWYKONASTWO

Ciągły rozwój firmy niesie za sobą konieczność poszerzenia grona naszych podwykonawców.
Jesteśmy otwarci na nowe współprace. Skontaktuj się z nami.
Na skrzynkę pocztową prześlij nam, informacje na temat zakresu działalności firmy. W przypadku przejścia wstępnej weryfikacji, Twoje dane zostaną dodane do grupy zaufanych podwykonawców i dostawców.
E-mail: biuro@melpi.pl

ZAKUP GRUNTÓW

W związku z dynamicznym rozwojem i wzrostem ilości inwestycji, zachęcamy również do przesyłania propozycji sprzedaży gruntów pod kolejne inwestycje.
Chętnie obejrzymy grunty przeznaczone pod zabudowę wielorodzinną (bloki mieszkalne, apartamenty) oraz zabudowę jednorodzinną (bliźniaczą lub szeregową). Najbardziej pożądane przez nas lokalizacje to teren Białegostoku, Warszawy, oraz sąsiadujących z nimi gmin.
W celu przesłania informacji lub przedstawienia oferty prosimy o kontakt: E-mail: biuro@melpi.pl Tel: 85 74 74 019

Facebook
YOUTUBE
INSTAGRAM