Wykończenie wnętrz

Zdecydowałeś się na zakup?

Masz już swój wymarzony lokal mieszkalny?

Teraz zastanawiasz się jak go wykończyć?

 

Projektowanie i wykończenie wnętrz lokali to skomplikowany i długotrwały proces. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac należy rozeznać się na rynku, poznać aktualne trendy, obowiązujące ceny oraz z wyprzedzeniem zarezerwować sprawdzone ekipy budowalne. Jeśli masz taką możliwość, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów.

Dzięki współpracy z ekipą „Robimy mieszkania”, wszystko może stać się łatwiejsze! Pomożemy Ci zadbać o Twoje wnętrza i wygodę! Dokonując zakupu jednej z naszych nieruchomości, dostaniesz możliwość wykończenia lokalu mieszkalnego pod klucz. Wybierając taką opcję odbierasz od Nas gotowy do wyprowadzki lokal.

Ekipa „Robimy mieszkania” ma już w swoim portfolio wiele wykończonych mieszkań i jeszcze więcej zadowolonych klientów. Ich pomoc jest kompleksowa. Współpraca zaczyna się od ustaleń z architektem wnętrz, a kończy na zakupie materiałów oraz wykonaniu niezbędnych prac budowlanych i wykończeniowych.

Dostępne pakiety:

Pakiet Standard

Idealna propozycja dla tych, który chcą wyposażyć wnętrze „na start” i jak najszybciej wprowadzić się do domu lub mieszkania. To jakość w przystępnej cenie. Proste konstrukcje, klasyka i sprawdzone rozwiązania zapewnią mieszkańcom wysoką wygodę.

Pakiet Komfort

Klient ma większy wybór materiałów i produktów. To idealna opcja dla osób bardziej wymagających, które cenią sobie wyjątkową jakość. Wnętrza są połączeniem klasycznego stylu z nowoczesnym wyglądem.

Pakiet Premium

Oferta skrojona na potrzeby estetów, dla których design domowych pomieszczeń jest priorytetem. To opcja idealna dla osób ceniących sobie luksus i odpowiednie połączenie trendów wzornictwa oraz designu. W skrócie – połączenie najnowocześniejszych technologii z najwyższą jakością wykonania.

Skontaktuj się z ekspertami, którzy odpowiedzą na Twoje pytania i zaplanuj z nimi najlepszą przestrzeń: robimymieszkania.pl

Robimy Mieszkania

Tel: +48 690 690 363
E-mail: biuro@robimymieszkania.pl
Rynek Kościuszki 22,
15-426 Białystok

Facebook
YOUTUBE
INSTAGRAM