Natura Park

Rok budowy
Rodzaj inwestycji
Lokalizacja
2022
Lokale mieszkalne i usługowe
Białystok, Zawady,
ul. Arktyczna

Modernistyczna architektura, dogodna lokalizacja, bliskość natury, wysoki standard wykończenia oraz różnorodność zaprojektowanych lokali, tak w skrócie można opisać – Osiedle Natura Park w Białymstoku.

To największa i najpopularniejsza do tej pory inwestycja Melpi Development.
Ze względu na lokalizację, założenia projektowe, różnorodność oferowanych mieszkań i modernistyczną architekturę, inwestycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Wszystkie lokale wyprzedały się rekordowo szybko, a telefony z pytaniami o dostępność oferty są do tej pory.

Osiedle Natura Park to kompleks niskich budynków, z mieszkaniami i usługami w standardzie premium. Usytuowany jest na początku osiedla Zawady w Białymstoku. Ta dzielnica, to niewątpliwie jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Białymstoku. Położenie idealnie pasuje dla rodzin żyjących aktywnie, korzystających z atutów miasta, równocześnie ceniących spokój i bliskość natury.

Na terenie inwestycji znajdują się zarówno mieszkania, jak i lokale usługowe wraz z garażem podziemnym oraz niezbędnym zagospodarowaniem terenu. Mieszkania o metrażach: już od 30, aż do 90 metrowych, dwupoziomowych apartamentów, z tarasami na dachu. Każdy lokal posiada ogródek, bądź wygodny, głęboki balkon oraz duże przeszklenia.

To zdecydowanie FLAGOWY projekt dewelopera Melpi Development!

Facebook
YOUTUBE
INSTAGRAM