Kameralna Ukośna

Rok budowy
Rodzaj inwestycji
Lokalizacja
2020
Mieszkania
Białystok, ul. Ukośna

Nowoczesna forma, dbałość o detale architektoniczne, wysoki standard wykonania oraz funkcjonalność to określenia trafnie opisujące inwestycję Kameralna Ukośna. Trzykondygnacyjny budynek wielorodzinny na osiedlu Antoniuk przy ul. Ukośnej, w okolicy doskonale skomunikowanej z centrum Białegostoku, jak i trasami wylotowymi z miasta. W najbliższym sąsiedztwie inwestycji znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, placówki oświatowe i medyczne. Okolica ma bardzo dobrze rozwinięte zaplecze rekreacyjne w postaci ścieżek rowerowych i terenów zielonych.

W budynku o prostej bryle zaprojektowano 12 mieszkań, jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych, o powierzchni od 29,18 m2 do 68,62 m2, a także dwa garaże jednostanowiskowe oraz ogólnodostępną wózkownię. Przed budynkiem zaplanowano 10 miejsc postojowych.

Elewacja obiektu jest utrzymana w jasnej kolorystyce, z wyrazistymi akcentami w postaci płytki ceglanej w kolorze naturalnym. Wizualnej lekkości  bryle budynku nadają duże okna oraz szerokie balkony ze szklanymi balustradami.

Facebook
YOUTUBE
INSTAGRAM