Eko Lipowa

Rok budowy
Rodzaj inwestycji
Lokalizacja
2022
Domy bliźniacze
Krupniki, ul. Lipowa

Nasza kolejna realizacja w Krupnikach, tym razem przy ul. Lipowej. Sielskie, przytulne, ekologiczne, niewielkie osiedle – Eko Lipowa.

Dzięki atrakcyjnemu położeniu inwestycji, osiedle znajduje się w bliskim sąsiedztwie z granicą miasta Białystok oraz zapewnia szybki dostęp do usług, infrastruktury i rekreacji.

Osiedle Eko Lipowa to idealne miejsce dla rodzin jak również osób chcących odpocząć w cichej, spokojnej okolicy. Położone wśród zieleni, w sąsiedztwie ścieżek spacerowych i rowerowych. Niezwykle malownicze warunki przyrodnicze, pozwalają na obcowanie z naturą i spędzanie czasu aktywnie.

Zadbaliśmy by również sama inwestycja była przyjazna otaczającej naturze i podkreślała jej walory. Inwestycja to współczesne eko-Osiedle z wykorzystaniem rozwiązań energooszczędnych. Źródłem ciepła jest zainstalowana pompa, połączona z ogrzewaniem podłogowym. Wykonanie instalacji fotowoltaicznej, daje możliwość wykorzystania paneli słonecznych.

Projekt opiera się na budowie 9 domów, wraz z miejscami postojowymi oraz własnymi ogródkami. Osiedle ogrodzone, doskonale wpisuje się w otaczający krajobraz. Budynki swoją formą nawiązują do tradycyjnego domu jednorodzinnego o prostokątnej podstawie i dwuspadowym dachu. Architektura zaprojektowana w prostym, nowoczesnym stylu z akcentami, które stanowią duże, panoramiczne przeszklenia.

Budynki są komfortowe i funkcjonalne. Zaprojektowano dwupoziomowe domy z parterową strefą dzienną, wc i niewielkim pomieszczeniem gospodarczym, na piętrze sypialnie i przestronną łazienkę.

Eko Lipowa jest to Osiedle idealne nie tylko do mieszkania, ale również do życia.

 

Facebook
YOUTUBE
INSTAGRAM