„Kupno domu od Melpi Development było przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Atrakcyjne położenie osiedla oraz przemyślane rozwiązania zastosowane przy budowie domu wyznaczają nową jakość wśród okolicznych deweloperów. Wysoki standard wykonania, świetna współpraca, fachowe doradztwo – to domena tej firmy. Polecam! „
Łukasz Ł.

„Kupno domu od Melpi Development było czystą przyjemnością. Współpraca od początku była jasna i klarowna. Dom jest wykonany z materiałów wysokiej jakości, a rozkład wnętrz bardzo przemyślany. Budynek pozytywnie wyróżnia się na tle innych inwestycji w Białymstoku.”
Olgierd J.

„Od kilku miesięcy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami domu w zabudowie szeregowej zakupionego od firmy Melpi. Cały proces zakupu przebiegał bezproblemowo. Po nabyciu domu zawsze mogliśmy liczyć na pomoc ze strony dewelopera, nawet w najbardziej błahych sprawach.”
Damian G.

Melpi Development zdaje się rozumieć że dom kupuje się często na całe życie. Nie idą na kompromisy za które później pokutuje klient. Nieruchomość wybudowana starannie i z dobrych materiałów co potwierdziła ekipa wykańczająca, ściany równiutkie :). Po roku użytkowania nie mamy żadnych problemów. Proces zakupowy przebiegł profesjonalnie i w miłej atmosferze, jesteśmy bardzo zadowoleni.                                                                                                                                                                                                                                    K. W.