O Melpi:

Melpi Development to prężnie rozwijająca się firma deweloperska działająca na terenie Białegostoku i okolic. Zajmujemy się kompleksową budową i sprzedażą kameralnych osiedli mieszkaniowych.

W Melpi Development Jako firma dbamy o bezpieczeństwo naszych transakcji. Zgodnie z ustawą deweloperską, zakup lokali opieramy na rachunku powierniczym. Wszystkie podpisywane umowy przygotowujemy zgodnie z przepisami, w porozumieniu z odpowiednimi instytucjami nadzorującymi.

W Melpi Development wierzymy, że dom to najważniejsze miejsce dla każdego z nas, dlatego pomagamy spełniać Wasze marzenia i  tworzyć własną przestrzeń. Dom to miejsce, gdzie możemy się zrelaksować, rozwijać i spędzać czas z rodzinną. Chcąc dostosować się do potrzeb naszych klientów, umożliwiamy wprowadzanie zmian lokatorskich na etapie budowy. W każdej inwestycji zapewniamy dostęp do wszystkich mediów. Charakteryzuje nas piękna i stylowa architektura.

Mamy nadzieje, że na naszych osiedlach będą zawiązywały się przyjaźnie, dzieci odkryją tu cząstkę świata, a sąsiedzi będą dla siebie pomocą. Chcemy pomóc i uczestniczyć w tworzeniu Waszego „Miejsca na ziemi”.

Co nas wyróżnia:

Znakomite inwestycje

Wysoka jakość naszych domów, szeregówek, mieszkań oraz apartamentów stanowi doskonałą lokatę kapitału na wiele lat.

Dobre lokalizacje

Cisza i spokój oraz szybka komunikacja z centrum Białegostoku stanowią dla nas podstawę dobrej inwestycji. Działania deweloperskie realizowane przez naszą firmę zawsze cechują się doskonałym położeniem.

Przestrzeń dla rodziny

Przestronne, ustawne i wygodne. Takie właśnie powinny być mieszkania, domy oraz szeregówki dla nowoczesnych rodzin.