O firmie

Melpi Development jest marką firmy AGAM Sp. z o.o. realizującą inwestycje deweloperskie. Przedsiębiorstwo istnieje od 1995 roku i od początku swej działalności zajmowała się zaopatrzeniem rynku budowlanego na terenie całego kraju.

Dzięki 20-sto letniemu doświadczeniu, zarząd firmy zdecydował się na odważny krok w kierunku prowadzenia własnej działalności deweloperskiej. Przy każdym projekcie staramy się zaspokoić wysokie oczekiwania naszych klientów.

Współpraca

Ciągły rozwój firmy niesie za sobą konieczność poszerzenia grona podwykonawców współpracujących z naszym przedsiębiorstwem.

W celu nawiązania kontaktów prosimy o przesłanie na skrzynkę pocztową biuro@melpi.pl informacji na temat zakresu działalności firmy. W przypadku przejścia przez firmę wstępnej weryfikacji, zostanie ona dodana do grupy zaufanych podwykonawców i dostawców.

Zainteresowane firmy zapraszamy do współpracy.

Poszukujemy gruntów

W związku z dynamicznym rozwojem w segmencie deweloperskim, zachęcamy do przesyłania propozycji sprzedaży gruntów pod kolejne inwestycje.

W polu naszego zainteresowania są grunty przeznaczone pod zabudowę wielorodzinną (bloki mieszkalne, apartamenty) oraz zabudowę jednorodzinną (bliźniaczą lub szeregową). Najbardziej pożądane przez nas lokalizacje to teren miasta Białystok, Warszawa oraz ościenne gminy.

W celu przesłania informacji lub przedstawienia oferty prosimy o kontakt: E-mail: biuro@melpi.pl Tel: 85 74 74 019

Co nas wyróżnia

Znakomite inwestycje

Wysoka jakość naszych domów, szeregówek, mieszkań oraz apartamentów stanowi doskonałą lokatę kapitału na wiele lat.

Dobre lokalizacje

Cisza i spokój oraz szybka komunikacja z centrum Białegostoku stanowią dla nas podstawę dobrej inwestycji. Działania deweloperskie realizowane przez naszą firmę zawsze cechują się doskonałym położeniem.

Przestrzeń dla rodziny

Przestronne, ustawne i wygodne. Takie właśnie powinny być mieszkania, domy oraz szeregówki dla nowoczesnych rodzin.