O Melpi

W Melpi Development wierzymy, że dom to najważniejsze miejsce dla każdego z nas.

Musi to być miejsce gdzie możemy się zrelaksować, rozwijać i spędzać czas rodzinny.

Dlatego już począwszy od wyboru lokalizacji, aż po finalną realizacje, głównie skupiamy się nadać nadać każdemu z miejsc jego własną, niepowtarzalną duszę.

Mamy nadzieje, że na naszych osiedlach będą zawiązywały się przyjaźnie, dzieci odkryją tu cząstkę świata, a sąsiedzi będą dla siebie pomocą.

 

Współpraca

Ciągły rozwój firmy niesie za sobą konieczność poszerzenia grona podwykonawców współpracujących z naszym przedsiębiorstwem.

W celu nawiązania kontaktów prosimy o przesłanie na skrzynkę pocztową biuro@melpi.pl informacji na temat zakresu działalności firmy. W przypadku przejścia przez firmę wstępnej weryfikacji, zostanie ona dodana do grupy zaufanych podwykonawców i dostawców.

Zainteresowane firmy zapraszamy do współpracy.

Poszukujemy gruntów

W związku z dynamicznym rozwojem w segmencie deweloperskim, zachęcamy do przesyłania propozycji sprzedaży gruntów pod kolejne inwestycje.

W polu naszego zainteresowania są grunty przeznaczone pod zabudowę wielorodzinną (bloki mieszkalne, apartamenty) oraz zabudowę jednorodzinną (bliźniaczą lub szeregową). Najbardziej pożądane przez nas lokalizacje to teren miasta Białystok, Warszawa oraz ościenne gminy.

W celu przesłania informacji lub przedstawienia oferty prosimy o kontakt: E-mail: biuro@melpi.pl Tel: 85 74 74 019

Co nas wyróżnia

Znakomite inwestycje

Wysoka jakość naszych domów, szeregówek, mieszkań oraz apartamentów stanowi doskonałą lokatę kapitału na wiele lat.

Dobre lokalizacje

Cisza i spokój oraz szybka komunikacja z centrum Białegostoku stanowią dla nas podstawę dobrej inwestycji. Działania deweloperskie realizowane przez naszą firmę zawsze cechują się doskonałym położeniem.

Przestrzeń dla rodziny

Przestronne, ustawne i wygodne. Takie właśnie powinny być mieszkania, domy oraz szeregówki dla nowoczesnych rodzin.